Nabízíme vám k prodeji rodinný dům o dispozici 5+1 v obci Dvakačovice.

Patrový dům, se zastavěnou plochou 487 m², stojí na pozemku o celkové velikosti 1.348 m². 

Zděný dům prošel v r. 2006 rekonstrukcí od obvodových zdí: nové rozvody vody, odpadu, elektroinstalace, topení, omítky, zateplení, okna, podlahy, klimatizace ve 2. nadz.podlaží, sanita, dveře vč. obložek, kuchyňská linka atd. Topení a ohřev teplé vody zajištuje plynový kondenzační kotel. Dům je možné koupit vč. kompletního vybavení. 

Dispozice domu: 

1. nadz.podlaží: vstupní chodba, samostatná ložnice, kuchyň, ze které je vstup do prostorného obývacího pokoje s jídelnou a do koupelny, na kterou navazuje samostatná toaleta technická místnost. 

2. nadz.podlaží: 2 samostatné pokoje, samostatná ložnice se šatnou a balkónem, koupelna.

K domu přináleží velká garáž (cca 120 m²) a nebytový prostor (cca 30 m²), který lze využít na dílnu, kancelář, salón a pod. Nechybí prostorná pergola s posezením. Za domem čeká nové majitele upravená slunečná zahrada se závlahovým systémem, s posezením, ohništěm, prostorem pro umístění bazénu. 

Inženýrské sítě: elektřina, plyn, obecní vodovod, studna, odpady = čistička. 

Dvakačovice nabízí klidné bydlení. Kompletní občanskou vybavenost nabízí Hrochův Týnec (3 km), Chrudim (10 km) či Pardubice (12 km). Dům je v osobním vlastnictví a jeho koupi lze financovat hypotečním úvěrem, který vám v rámci našich služeb zařídíme za nejvýhodnějších podmínek na trhu. 

Pokud hledáte prostorný dům k bydlení nebo bydlení a podnikání, tak nás neváhejte kontaktovat.

Cena: 9.850.000,- Kč