Nemovitosti

Podívejte se na nabídku nemovitostí, které jsou nabízeny či úspěšně prodány a neváhejte nás v případě zájmu kontaktovat.

Prodej
Cena: 3.990.000,- Kč

Nestačí vám balkón či lodžie? A co tak 25 m² terasa?

Prodej
Cena: 3.990.000,- Kč

Nabízíme vám k prodeji byt v klidné lokalitě, v blízkosti přírody a zároveň s výbornou dostupností do centra Pardubic a na rychlodráhu směr Hradec Králové.

Nabízíme vám k pronájmu bytovou jednotku o velikosti 23 m² v ul. Spravedlnost, Chlumec nad Cidlinou.

Nabízíme vám k prodeji stavební pozemek v obci Opatovice nad Labem. Pozemek je územní plánem určený k bydlení v rodinných domech – příměstské. Na pozemku o velikosti 670 m² je možné stavět dům o 1 nadzemním podlaží s možností využitého podkroví.

Nabízíme vám k prodeji zděný byt o dispozici 3+1 v ulici Jilemnického v Pardubicích (na Dukle). Bytová jednotka o výměře 78,45 m² se nachází v 3. nadzemním podlaží.

Nabízíme vám k prodeji novostavbu rodinného domu o dispozici 4+kk v obci Opatovice nad Labem. Jedná se o dřevostavbu od společnosti DDhaus, která bude kolaudována březnu 2023. Dům o 2 nadzemních podlažích stojí na rovinatém pozemku o celkové výměře 377 m².

Nabízíme vám k prodeji byt o dispozici 3+kk s terasou v ul. Jaroslava Švehly, Praha 5 - Zbraslav. Byt o celkové velikosti 103,49 m² se nachází ve 3. nadzemním podlaží zděného bytového domu. Bytový dům byl kolaudován v roce 2008.

Pronájem
Cena: 17.000,- Kč / měs.

Nabízíme vám k pronájmu byt o dispozici 3+1 se šatnou a balkónem v ulici Teplého na Dukle.

Pronájem
Cena: 12.000,- Kč / měs

Nabízíme vám k pronájmu byt v novostavbě o dispozici 2+kk v ul. U Kasáren, Dašice.

Prodej
Cena: 4.390.000,- Kč

Nabízíme vám k prodeji byt v developerském projektu Nové Dašice o dispozici 3+kk v ul. U Kasáren, Dašice.