Nabízíme vám k prodeji bytovou jednotku o dispozici 4+kk o velikosti 114,50 m² + terasa o velikosti 49,60 m² + balkón o velikosti 4,75 m² + sklep o velikosti 5,8 m². K bytu přináleží kryté parkovací stání.

Bytová jednotka se bude nacházet v 5. NP v novostavbě v projektu Nové Dašice. 
Dispozice bytu je: vstupní chodbu s přístupem do 3 samostatných pokojů, prostorného obývacího pokoje s kuchyňským koutem, koupelny s toaletou a samostatné toalety. Tato bytová jednotka nabízí nejen pohodlné bydlení, ale také impozantní terasu, kde si můžete vychutnávat krásné okolní výhledy a relax. Standardem je bezbariérový přístup a moderní výtah. 


Dašice nabízí rozšířenou občanskou vybavenost: školka, škola, dětské hřiště, obchody, restaurace apod. Při současném stavu je dostupnost Pardubic jak autobusovou, tak individuální dopravou. Dostupnost do Pardubic je 10 minut a Hradce Králové 15 minut. Velkou výhodou je napojení na dálnici D35.


Bytová jednotka bude v osobním vlastnictví. Její koupi financovat hypotečním úvěrem, který vám v rámci našich služeb zařídíme za nejvýhodnějších podmínek na trhu a bez poplatků. Pro více informací a domluvení osobní schůzky nás neváhejte kontaktovat.

Cena: 6.900.000,- Kč