Nabízíme vám k prodeji byt o dispozici 4+1 v Chlumci nad Cidlinou - Kladruby. Bytová jednotka o výměře 133 m² se nachází v 1. nadzemním podlaží domu o 3 bytových jednotkách. 


Dispozice bytu: vstupní chodba se vstupem na samostatnou toaletu, do koupelny, komory a obývacího pokoje. Z obývacího pokoje je vstup do samostatného pokoje vlevo a prostorné kuchyně s jídelnou v pravo. Z kuchyně je pak vstup do dalšího pokoje. Poslední pokoj byl předělán na samostatnou jednotku (garsonku) s vlastní koupelnou, WC a samostatným vstupem. Pokoj lze jednoduše spojit zpátky s bytem. 

Byt je v dobrém stavu s možností rekonstrukce dle vlastních představ. Na podlahách jsou koberce, dlažba a PVC. Okna jsou plastová. Topení je prostřednictvím elektrických přímotopů a ohřev vody je prostřednicím elektrického bojleru. 

K bytu přináleží: garáž, dřevník a podíl na pozemku o celkové velikosti 2.259 m². 

Veškerá občanská vybavenost je v Chlumci nad Cidlinou, vzdáleného pouhé 2 minuty jízdy autem. Další výhodou je napojení na dálnici Praha - Hradec Králové. 

Byt je v osobním vlastnictví a jeho koupi lze financovat hypotečním úvěrem, který vám v rámci našich služeb zařídíme dle vašich potřeb.

Pro více informací a domluvení prohlídky nás neváhejte kontaktovat.

Cena: 3.990.000,- Kč