Nabízíme vám k prodeji řádový rodinný dům s garáží o dispozici 4+kk v ulici Družstevní, Sezemice. Dům s podlahovou plochou 150,63 m² stojí na pozemku o celkové velikosti 260 m².


V roce 2021 byl dům kompletně rekonstruován (rozvody vody, odpadu, elektroinstalace, topení, podlahy, omítky, koupelny, dveře atd.). Při rekonstrukci došlo ke změně původní dispozice domu, čímž došlo k maximálnímu využití podlahové plochy domu. Dům má 2 nadzemní (NP) a 1 podzemní podlaží (PP).

Dispozice domu: 
1. PP: garáž, technická místnost, chodba, 3 místnosti, WC a vstup na zahradu
1. NP: vstupní chodba, ze které je vstup do prostorného obývacího pokoje s jídelnou a kuchyní, vstup na balkón a terasu, do koupelny s WC a vstupem do 1. PP. Otevřený prostor obývacího pokoje vkusně doplňuje otevřené schodiště do 2. NP.
2. NP: 3 samostatné pokoje, chodba, koupelna s WC a balkón, na který je vstup ze dvou pokojů. 

Kuchyň je vybavená moderní kuchyňskou linkou s vestavěnými spotřebiči, rozdělenou do 3 sekcí. Topení a ohřev vody zajišťuje plynový kotel. Na konci zahrady je nově postavený zahradní domeček s terasou, kde můžete posedět se svou rodinou čí přáteli. 

Umístěni domu nabízí bezproblémový a rychlý dojezd do Pardubic či už autem, na kole, či autobusem. Sezemice nabízí širokou občanskou vybavenost: školka, škola, obchody, restaurace, fotbalové hřiště, různé spolky, cyklostezka atd.

Pokud hledáte dům pár minut od centra Pardubic, tak nás neváhejte kontaktovat a domluvte si prohlídku.

Cena: 7.450.000,- Kč