Nabízíme vám k prodeji rodinný dům o dispozici 5+kk v obci Dvakačovice.


Patrový dům, se zastavěnou plochou 487 m², stojí na pozemku o celkové velikosti 1.348 m². 

Dispozice domu: 

1. nadz.podlaží: vstupní chodba, samostatná ložnice, kuchyň, ze které je vstup do prostorného obývacího pokoje s jídelnou a do koupelny, na kterou navazuje samostatná toaleta technická místnost. 

2. nadz.podlaží: 2 samostatné pokoje, samostatná ložnice se šatnou a balkónem, koupelna.

K domu přináleží velká garáž (cca 120 m²) a nebytový prostor (cca 30 m²), který lze využít na dílnu, kancelář, salón a pod. Nechybí prostorná pergola s posezením. Za domem čeká nové majitele upravená slunečná zahrada se závlahovým systémem, s posezením, ohništěm, prostorem pro umístění bazénu. 

Inženýrské sítě: elektřina, plyn, obecní vodovod, studna, odpady = čistička. 

Zděný dům prošel v r. 2006 rekonstrukcí od obvodových zdí: nové rozvody vody, odpadu, elektroinstalace, topení, omítky, zateplení, okna, podlahy, klimatizace ve 2. nadz.podlaží, sanita, dveře vč. obložek, kuchyňská linka atd. Topení a ohřev teplé vody zajištuje plynový kondenzační kotel. Dům je možné koupit vč. kompletního vybavení. 

Dvakačovice nabízí klidné bydlení. Kompletní občanskou vybavenost nabízí Hrochův Týnec (3 km), Chrudim (10 km) či Pardubice (12 km). Dům je v osobním vlastnictví a jeho koupi lze financovat hypotečním úvěrem, který vám v rámci našich služeb zařídíme za nejvýhodnějších podmínek na trhu. 

Pokud hledáte prostorný dům k bydlení nebo bydlení a podnikání, tak nás neváhejte kontaktovat.

Cena: 10.900.000,- Kč