Nabízíme vám k prodeji novostavbu rodinného domu v obci Kladruby nad Labem. Jedná se o dřevostavbu od společnosti DDhaus, která byla kolaudována v listopadu 2021. Přízemní dům (bungalov) o dispozici 4+kk stojí na rovinatém pozemku o celkové výměře 757 m². Podlahová plocha domu je 80,58 m² + úložní plocha v podkroví domu. 


Dispozice domu: zádveří, chodba, 3 samostatné pokoje, koupelna s toaletou a prostorný obývací pokoj s kuchyňským koutem a vstupem na terasu / do zahrady. 

Topení v domě je elektrické podlahového s termostatem v každé místnosti, tepelným čerpadlem vzduch - vzduch a jako lokální doplňkové topení můžou sloužit i kamna v obývacím pokoji. Ohřev vody zajišťuje elektrický bojler. 

Dům je napojený na IS: městská voda, kanalizace a elektrická síť. Dešťová voda je svedená do akumulační nádoby, co nový majitel ocení hlavně v letních měsících při zalévání zahrady. 

Kladruby nad Labem nabízí, kromě Národního hřebčína a Zámku, také knihovnu, mateřskou školu, poštu či prodejnu potravin. Širší občanská vybavenost a nejbližší vlaková stanice, směr Praha nebo Pardubice, je v Řečanech nad Labem (3 km). Kompletní občanskou vybavenost pak najdete v Přelouči (10 km), Týnci nad Labem (10 km), nebo v Kolíně (20 km). 

Koupi domu je možné financovat hypotečním úvěrem, který vám v rámci naších služeb pomůžeme zajistit za nejvýhodnějších podmínek na trhu. Cena tohoto rodinného domu je vč. provize a právního servisu. 

Pro více informací a domluvení prohlídky nás neváhejte kontaktovat.

Cena: 5.500.000,- Kč